-41%

Сукња - код 085 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39557
-41%
Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 219 - бела
  Фустан - код 219 - бела
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 0382 - бело
  Блуза - код 0382 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Кошула - код 4646 - светло сина
  Кошула - код 4646 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 243 - виолетова
  Блуза - код 243 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Блуза - код 241 - борда
  Блуза - код 241 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Блуза - код 3732 - сиво
  Блуза - код 3732 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Код AC-1003 - розова
  Код AC-1003 - розова
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 8. Фустан - код 8485 - путер зелена
  Фустан - код 8485 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 1690 - окер
  Фустан - код 1690 - окер
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 10. Фустан - код 4016 - небесно сина
  Фустан - код 4016 - небесно сина
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71