Сукња - код 108 - 2 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
720-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код NH2843 - портокалова
  Код NH2843 - портокалова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Блуза - код 2772 - темно сина
  Блуза - код 2772 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 1000 - бело
  Фустан - код 1000 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код P92 - 1 - златно
  Код P92 - 1 - златно
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Маица - код 3350 - бело
  Маица - код 3350 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Код P85 - 4 - шарена
  Код P85 - 4 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Тренерки - код 1556 - 4 - путер зелена
  Тренерки - код 1556 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код SP9017 - жолта
  Код SP9017 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 625 - црвена
  Фустан - код 625 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71