-20%

Сукња - код 108 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
719
-20%
Special Price MKD 1.131,00 Регуларна цена MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сукња - код 1098 - 1
  Сукња - код 1098 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Дамска буза в бяло - код 2478
  Блуза - код 2478 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Атрактивна лятна риза в бяло - код 11923
  Кошула - код 11923 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1733
  Фустан - код 1733
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11513 - црна
  Фустан - код 11513 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Фустан - код 659 - темно сина
  Фустан - код 659 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Ефектни дамски дънки висока талия в синьо - код 2420
  Фармерки - код 2420 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 4630 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 4630 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Код B398 - капучино
  Код B398 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Атрактивна дамска блуза в розово - код 1745
  Маица - код 1745 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Маица - код 3350
  Маица - код 3350
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71