-31%

Сукња - код 994 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41512
-31%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.363,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 11588 - розова
  Тренерки - код 11588 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Топ - код 11723 - црна
  Топ - код 11723 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Блуза - код 11483 - 5
  Блуза - код 11483 - 5
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 8291
  Фустан - код 8291
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 10033 - розова
  Фустан - код 10033 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Туника - код 5231 - бело
  Туника - код 5231 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в черно - код 0888
  Фустан - код 0888 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 4155 - црна
  Блуза - код 4155 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Фустан - код 6258 - 4 - праска
  Фустан - код 6258 - 4 - праска
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамско изрязано боди в бежово - код 3322
  Боди - код 3322 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.159,71