-80%

Топ - код 379 - циклама - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41280
-80%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивен дамски топ потник в светлорозово каре - код 9134
  Топ - код 9134
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Ефектен дамски топ потник в цвят пудра - код 11882
  Топ - код 11882 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Къс дамски топ бюстие в розово - код 2541
  Топ - код 2541 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Къс дамски топ рипс в розово - код 0963
  Топ - код 0963 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
Слични производи
 1. Маица - код 11928 - бела
  Маица - код 11928 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Дамски бански в две части в жълто - код 9142
  Купачи - код 9142 - 6 - жолта
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 11993 - небесно сина
  Фустан - код 11993 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Комплет - код 6989 - 6
  Комплет - код 6989 - 6
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 3339 - 1
  Блуза - код 3339 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска тениска с къдрички в масленозелено с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 4
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамски бански в две части с висока талия в червено - код 6188
  Купачи - код 6188 - 3 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фармерки - код 4675 - 1 - црна
  Фармерки - код 4675 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамска тениска в бяло с щампа - код 8383
  Маица - код 8383 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71