-50%

Топ - код 379 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41275
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Елегантен дамски топ в бежово - код 4611
  Топ - код 4611 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ с къдрички отпред в бежово - код 4567
  Топ - код 4567 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Свободен дамски топ в бежов цвят - код 3077
  Топ - код 3077 - златно
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Втален дамски комплект в синьо - код 2407
  Комплет - код 2407 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 840,71
 2. Бяла тениска с принт - код 8616
  Маица - код 8616 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 4
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 4875 - кафеава
  Комплет - код 4875 - кафеава
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Код 37255
  Код 37255
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 2380 - 2
  Блуза - код 2380 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код B529 - црна
  Код B529 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Спортен сет от две части тениска и клин в бежово - код 557
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Дамска тениска с ефектни ръкави с къдрички в светлосиньо - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71