-50%

Топ - код 379 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41277
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код В143 - 1 - шарена
  Код В143 - 1 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Дамско боди в бежово от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки-долен дел - код 6056 - бело
  Тренерки-долен дел - код 6056 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Сако - код 2113 - црвена
  Сако - код 2113 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 5965 - црвена
  Фустан - код 5965 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Код 90144-13 - кремова
  Код 90144-13 - кремова
  Special Price MKD 2.116,71 Регуларна цена MKD 2.696,71
 7. Фустан - код 8291 - црна
  Фустан - код 8291 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Стилен дамски гащеризон в червено - код 2105 - гръб
  Комбинезон - код 2105 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 9. Блуза - код 6365 - жолта
  Блуза - код 6365 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71