-50%

Топ - код 438 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38674
-50%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Топ - код 8327 - 2 - црна
  Топ - код 8327 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Топ - код 2509 - црна
  Топ - код 2509 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Елегантен дамски топ с къдрички и остро деколте в черно - код 2989
  Топ - код 2989 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Елегантен дамски топ в черно - код 1095
  Топ - код 1095 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамски топ в черно с анимация - код 2328
  Топ - код 2328 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с принт зодия риби в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Тренерки - код 11588 - ментол
  Тренерки - код 11588 - ментол
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Блуза - код 2959
  Блуза - код 2959
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Блуза - код 6189 - темно зелена
  Блуза - код 6189 - темно зелена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 6366 - 4 - шарена
  Блуза - код 6366 - 4 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Елек - код 2530 - 1 - црна
  Елек - код 2530 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 2906 - зелена
  Фустан - код 2906 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Код B290 - црна
  Код B290 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Боди - код 2513 - шарена
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комплет - код 3015 - црна
  Комплет - код 3015 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71