-66%

Топ - код 77 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38403
-66%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Топ

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Ефектен дамски топ потник в цвят пудра - код 11882
  Топ - код 11882 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Къс дамски топ бюстие в розово - код 2541
  Топ - код 2541 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Къс дамски топ рипс в розово - код 0963
  Топ - код 0963 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Топ потник рипс с ефектни презрамки в цвят циклама - код 44911
  Топ - код 44911 - циклама
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Топ - код 11942 - ментол
  Топ - код 11942 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 0399 - бело
  Блуза - код 0399 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Накъсани дамски дънки в синьо - код 4378
  Фармерки - код 4378 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Атрактивен дамски топ бюстие рипс в бяло - код 7414
  Топ - код 7414 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Код B490 - црна
  Код B490 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Маица - код 1300 - виолетова
  Маица - код 1300 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Фустан - код 2663 - ментол
  Фустан - код 2663 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Дамско боди с къдрички в цвят тюркоаз - код 3670
  Боди - код 3670 - тиркизна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Дамска риза в черно - код 0633 - лице
  Кошула - код 0633 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамска тениска в син цвят - код 068
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71