-62%

Тренерки - код 03 - 3 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
7424
-62%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 2788 - 2 - сребро
  Панталони - код 2788 - 2 - сребро
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Спортски комплет - код 7953 - црна
  Спортски комплет - код 7953 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Фустан - код 7794 - црна
  Фустан - код 7794 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Фустан - код 0286 - црна
  Фустан - код 0286 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивни къси панталони в цвят мента - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 2829
  Фустан - код 2829
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 33777 - 1 - шарено
  Маица - код 33777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Комбинезон - код 1054 - окер
  Комбинезон - код 1054 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Маица - код 11793 - црна
  Маица - код 11793 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71