-37%

Тренерки - код 2 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
8193
-37%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9865 - црна
  Фустан - код 9865 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Дамска изчистена тениска в черно - код 4517
  Маица - код 4517 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Дамски топ потник с дантела в цвят корал - код 6229
  Топ - код 6229 - корали
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в светлозелено - код 2679
  Дуксер - код 2679
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски къс гащеризон в черно - код 6861
  Комбинезон - код 6861 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Елегантен къс гащеризон в кафяво - код 7121
  Комбинезон - код 7121
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 4658 - ментол
  Маица - код 4658 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Атрактивна дамска къса тениска с голо рамо - код 1232 - 2
  Маица - код 1232 - 2 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 10. Палто - код 5877 - капучино
  Палто - код 5877 - капучино
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71