Тренерки - код 292 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
97-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0363 - црна
  Фустан - код 0363 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Ефектни дамски дънки висока талия в синьо - код 2420
  Фармерки - код 2420 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Атрактивна дамска блуза с голи рамене с флорален десен - код 1945 - 1
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Тренерки-долен дел - код 7707-3 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 7707-3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 4496 - сиво
  Маица - код 4496 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамска туника в бежово - код 1448
  Туника - код 1448 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Топ - код 11701
  Топ - код 11701
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Къса дамска тениска рипс в светлосиньо - код 12677
  Маица - код 12677
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Екстравагантна дамска блуза с ефектно деколте и голи рамене в оранжево - код 0308
  Блуза - код 0308 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71