Тренерки - код 292 - 3 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
103-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамски дълъг елек в цвят горчица - код 4020
  Елек - код 4020 - окер
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 3. Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Комплет - код 3219 - црна
  Комплет - код 3219 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 12078 - црна
  Блуза - код 12078 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Атрактивен дамски топ потник в черно каре - код 9134
  Топ - код 9134 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Дамски топ потник рипс с принт в бяло - код 10270
  Топ - код 10270 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 0316 - црна
  Фустан - код 0316 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Код DD-570 - жолта
  Код DD-570 - жолта
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71