Тренерки - код 307 - 1 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37854-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ потник в светлосиньо - код 0932
  Топ - код 0932
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Къси дънкови панталонки в сиво - код 4544 - лице
  Кратки панталони - код 4544 - 1 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Елегантен дамски панталон с висока талия в масленозелено - код 4655
  Панталони - код 4655
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кратки панталони - код 2236 - 5
  Кратки панталони - код 2236 - 5
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комбинезон - код 11947 - црна
  Комбинезон - код 11947 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Къса дамска блуза рипс в лилаво - код 11800
  Блуза - код 11800 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Къса дамска тениска в сиво - код 530
  Маица - код 530 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Дълга плетена жилетка с качулка в масленозелено - код 0222
  Кардиган - код 0222
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамска блуза в черно с ефектни ръкави - код 0612
  Блуза - код 0612 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 753,71