-35%

Тренерки - код 307 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37924
-35%
Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 1642 - шарена
  Џемпер - код 1642 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Топ - код 11693 - бело
  Топ - код 11693 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Код B160 - кремова
  Код B160 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 0617 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 0617 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамски сет потник и къси панталонки плетиво в лилаво - 10055
  Код 10055 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Фустан - код 682 - црна
  Фустан - код 682 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Фустан - код 8306 - шарена
  Фустан - код 8306 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 5142
  Фустан - код 5142
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Изчистена дамска блуза в бежово - код 11755
  Блуза - код 11755
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71