-51%

Тренерки - код 311 - 3 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41093
-51%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 1575 - сина
  Тренерки - код 1575 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Маица - код 33777 - 2 - шарено
  Маица - код 33777 - 2 - шарено
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 0992 - црна
  Фустан - код 0992 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 6777
  Фустан - код 6777
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Топ - код 4606
  Топ - код 4606
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Атрактивен бански цял в пудра - код 1091
  Купачи - код 1091 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Маица - код 4078 - кафеава
  Маица - код 4078 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Атрактивен дамски клин - код 1405
  Хеланки - код 1405 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Маица - код 0777 - бела
  Маица - код 0777 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Тренерки - код 8437 - црна
  Тренерки - код 8437 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71