-22%

Тренерки - код 345 - 1 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
4609
-22%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в цвят праскова с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - праска
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Дамски сет от две части топ и дълга пола в бяло - код 2700
  Комплет - код 2700 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Маица - код 6267 - 2 - црна
  Маица - код 6267 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Комбинезон - код 1054 - црна
  Комбинезон - код 1054 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 7027 - небесно сина
  Фустан - код 7027 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамска тениска плетиво - код 7634 - 3
  Маица - код 7634 - 3 - шарена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Дълъг суитшърт с качулка в бяло - код 1475
  Дуксер - код 1475 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Елегантен дамски сет къс топ и пола рипс в бяло - код 2961
  Комплет - код 2961 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Код B521 - црвена
  Код B521 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Фустан - код 8584 - 1 - шарена
  Фустан - код 8584 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71