Тренерки - код 388 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
349-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 2973 - сиво
  Тренерки - код 2973 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Дамски дънки в кафяво - код 8254
  Фармерки - код 8254 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 3. Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивен дълъг гащеризон в маслемозелено - код 8836
  Комбинезон - код 8836
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Топ - код 2967 - ментол
  Топ - код 2967 - ментол
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 608,71
 6. Фустан - код 6522 - црна
  Фустан - код 6522 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комплет - код 5923 - небесно сина
  Комплет - код 5923 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Тъмно синя тениска с принт - код 1044
  Код 1044
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 7206 - небесно сина
  Фустан - код 7206 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71