-21%

Тренерки - код 4 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1141
-21%
Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски спортен екип в бордо - код 8081
  Тренерки - код 8081 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Елегантно дълго дамско сако в бяло - код 3716
  Сако - код 3716 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 8843
  Топ - код 8843
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 6261 - бела
  Фустан - код 6261 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в червено - код 1300
  Маица - код 1300 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Дамско сако в черно - код 2365
  Сако - код 2365 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Топ - код 2410 - 2 - црна
  Топ - код 2410 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Код Р72 - 7 - шарена
  Код Р72 - 7 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 0836 - виолетова
  Фустан - код 0836 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамски екип долнище и горнище с качулка в червено - код 0265
  Тренерки - код 0265 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71