-55%

Тренерки - код 426 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38579
-55%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 1354 - сиво
  Тренерки - код 1354 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Код B269
  Код B269
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Свободна дълга плетена дамска жилетка в цвят пудра - код 2927
  Фустан - код 2927 - пудра
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Боди - код 4637 - црна
  Боди - код 4637 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Фустан - код 9660 - 1 - шарено
  Фустан - код 9660 - 1 - шарено
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Комплет - код 4484 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Дамска изчистена тениска в масленозелено - код 1423
  Маица - код 1423 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 8141 - црна
  Фустан - код 8141 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 3698 - темно сина
  Фустан - код 3698 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски бански в две части в цвят циклама - код 2561
  Купачи - код 2561 - 2 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71