-20%

Тренерки - код 505 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
3905
-20%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 8437 - црна
  Тренерки - код 8437 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Атрактивен спортен екип панталон с висока талия и блуза с деколте "лодка" в черно с анимация - код 3235
  Тренерки - код 3235 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки - код 5292 - 1 - црна
  Тренерки - код 5292 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Тренерки - код 8081 - црна
  Тренерки - код 8081 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Маица - код 4257
  Маица - код 4257
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Свободна дамска тениска в цвят праскова - код 2389
  Маица - код 2389 - праска
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 2104 - бело
  Фустан - код 2104 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Кратки панталони - код 5301 - бело
  Кратки панталони - код 5301 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамско боди в тъмносиньо - код 6626
  Боди - код 6626
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки-долен дел - код 7707 - 5 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 7707 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 2687
  Фустан - код 2687
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 2923 - 1 - бело
  Маица - код 2923 - 1 - бело
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Маица - код 4352 - небесно сина
  Маица - код 4352 - небесно сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 2540 - окер
  Фустан - код 2540 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71