-20%

Тренерки - код 505 - 3 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
3899
-20%
Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 92 % Еластан - 8 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивен спортен екип в червено панталон с висока талия и блуза с деколте "лодка" с анимация - код 3235
  Тренерки - код 3235 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамски спортен екип в бордо - код 8081
  Тренерки - код 8081 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4765 - небесно сина
  Фустан - код 4765 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в бежово - код 2369
  Кардиган - код 2369
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 682 - црна
  Фустан - код 682 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Код 523 - жолта
  Код 523 - жолта
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Елегантна вталена дамска блуза с голо рамо в бежово - код 0839
  Блуза - код 0839
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Маица - код 4496 - црна
  Маица - код 4496 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Код Р115 - темно сива
  Код Р115 - темно сива
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Код 1028 - бела
  Код 1028 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Код 537 - црна
  Код 537 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71