-30%

Тренерки - код 568 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
396
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 4895 - црна
  Панталони - код 4895 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 0393 - борда
  Фустан - код 0393 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в цвят мента - код 6922
  Код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 4081 - црна
  Фустан - код 4081 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски топ в червено - 1287
  Топ - код 1287 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маица - код 3324 - 1 - црна
  Маица - код 3324 - 1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Атрактивна дамска дълга плетена жилетка в розово - код 7361
  Кардиган - код 7361 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дълъг дамски елек грейка с качулка в бордо - код 4138
  Елек - код 4138 - борда
  Special Price MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 9. Код B271 - 2 - шарена
  Код B271 - 2 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Дамско дълго палто с копче в червено - код 4704
  Палто - код 4704 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71