Тренерки - код 591 - 1 - праска - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38636-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Праска

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански в две части с висока талия червено каре - код 7777 - 6
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Туника - код 2792 - 1 - црна
  Туника - код 2792 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 12070 - праска
  Фустан - код 12070 - праска
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Дамска свободна плетена жилетка в лилаво - код 0553
  Кардиган - код 0553
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Туника - код 2313 - црна
  Туника - код 2313 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 7027 - ментол
  Фустан - код 7027 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамски бански в две части костюм в зелено - код 6044
  Купачи - код 6044 - 2 - зелена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 4395 - 3 - кремова
  Комплет - код 4395 - 3 - кремова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Къс дамски топ бюстие в оранжево - код 2541
  Топ - код 2541 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 10. Дамски бански костюм с връзки две части в черно - код 9083
  Купачи - код 9083 - 5 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71