Тренерки - код 591 - 2 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38632-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2169 - црна
  Фустан - код 2169 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Атрактивна дълга дамска жилетка с едра плетка в бежово - код 4811
  Кардиган - код 4811 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0424 - пудра
  Фустан - код 0424 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2550 - шарена
  Фустан - код 2550 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Маица - код 11711 - бела
  Маица - код 11711 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамско боди в цвят праскова - код 2918
  Боди - код 2918 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тениска с ефектен принт в синьо - код 11944
  Маица - код 11944 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 0223 - пудра
  Фустан - код 0223 - пудра
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в цвят бордо - код 3171
  Комплет - код 3171 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71