-30%

Тренерки - код 595 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41216
-30%
Special Price MKD 1.305,00 Регуларна цена MKD 1.885,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 10055 - сина
  Комплет - код 10055 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Фустан - код 0956 - борда
  Фустан - код 0956 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски сет от две части топ и дълга пола в розово - код 11766
  Комплет - код 11766 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 38444 - црна
  Фустан - код 38444 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Ефектни вталени дънки в сиво - код 0396
  Фармерки - код 0396 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 8934 - 4
  Фустан - код 8934 - 4
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Панталони - код 2090 - црна
  Панталони - код 2090 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 11592
  Фустан - код 11592
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 1292 - сина
  Топ - код 1292 - сина
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Къса дамска блуза с ефектни ръкави в бяло - код 2635
  Блуза - код 2635 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71