-35%

Тренерки - код 652 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38844
-35%
Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ потник рипс в синьо - код 2987
  Топ - код 2987 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 0836 - црна
  Фустан - код 0836 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 4806 - бела
  Фустан - код 4806 - бела
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код B452
  Код B452
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8469 - окер
  Фустан - код 8469 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Топ - код 6373
  Топ - код 6373
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамско боди в червено с копчета - код 7101 - лице
  Боди - код 7101 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Атрактивна лятна риза в бяло - код 11923
  Кошула - код 11923 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 8306 - шарена
  Фустан - код 8306 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 2738 - шарена
  Фустан - код 2738 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71