-47%

Тренерки - код 678 - 1 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38021
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект пола и потник рипс в синьо - код 4631
  Комплет - код 4631 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6970 - зелена
  Фустан - код 6970 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 8149 - розова
  Фустан - код 8149 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код B269
  Код B269
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 6
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Дамска изчистена блуза с надпис в черно - код 3166
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски пуловер с голи рамене в цвят горчица - код 3165
  Џемпер - код 3165 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 3954
  Комплет - код 3954
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Комбинезон - код 7785 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Спортски комплет - код 5713
  Спортски комплет - код 5713
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71