Тренерки - код 769 - 2 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
390-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Накъсани светлосини дамски дънки - код 4394
  Фармерки - код 4394 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Къса плетена дамска жилетка с копчета в розово - код 4087
  Кардиган - код 4087 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамско елегантно палто с копче в тъмнозелено - код 4704
  Палто - код 4704
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Топ - код 2967 - розова
  Топ - код 2967 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 5. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тениска в черно с принт - код 11826
  Маица - код 11826 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски топ с дантела в бяло - код 2477
  Топ - код 2477 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Дамска тениска в бяло с принт - код 2266
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 2829
  Фустан - код 2829
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 1433 - шарена
  Фустан - код 1433 - шарена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71