Тренерки - код 874 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38856-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска плетиво - код 7634 - 1
  Маица - код 7634 - 1 - шарена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Фустан - код 12065 - црвена
  Фустан - код 12065 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 8190 - црна
  Фустан - код 8190 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Черни ефектни дамски дънки с ципове - код 3408
  Фармерки - код 3408 - 3 - црна
  Најниско MKD 898,71
 5. Фустан - код 6589 - црна
  Фустан - код 6589 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Панталони - код 2789 - 1 - капучино
  Панталони - код 2789 - 1 - капучино
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 8291
  Фустан - код 8291
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 744 - црна
  Фустан - код 744 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамско палто с копчета и колан в сиво - код 6398
  Палто - код 6398 - сиво
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 10. Фустан - код 1557 - окер
  Фустан - код 1557 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71