-70%

Тренерки-долен дел - код 105 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41139
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски елегантен къс топ потник в черно - 1396
  Топ - код 1396 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 550,71
 2. Фустан - код 11664 - црна
  Фустан - код 11664 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кошула - код 7492 - црна
  Кошула - код 7492 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 8556 - розова
  Фустан - код 8556 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 9089
  Блуза - код 9089
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамски къс дънков гащеризон в светлосиньо - код 4039
  Комбинезон - код 4039 - 1
  MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 7. Изчистена дамска блуза в черно - код 11755
  Блуза - код 11755 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамско долнище в светлосиньо - код 2665
  Тренерки-долен дел - код 2665
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 1436 - 1 - бело
  Маица - код 1436 - 1 - бело
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамска туника в цвят циклама с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 3 - циклама
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71