-62%

Тренерки-долен дел - код 308 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
819
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B6
  Код B6
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Код B45 - окер
  Код B45 - окер
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Дуксер - код 4242 - розова
  Дуксер - код 4242 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Блуза - код 5574 - ментол
  Блуза - код 5574 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Јакна - код 579 - 1 - борда
  Јакна - код 579 - 1 - борда
  Најниско MKD 1.681,71
 6. Јакна - код 887 - путер зелена
  Јакна - код 887 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 9852 - шарена
  Фустан - код 9852 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Сукња - код 1920 - 2 - шарена
  Сукња - код 1920 - 2 - шарена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 9. Комплет - код 3349 - окер
  Комплет - код 3349 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Комбинезон - код 9911
  Комбинезон - код 9911
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71