-62%

Тренерки-долен дел - код 308 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
821
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1596 - сиво
  Блуза - код 1596 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Сукња - код 0850 - 1 - сина
  Сукња - код 0850 - 1 - сина
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Топ - код 5656 - бела
  Топ - код 5656 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 4157 - бела
  Блуза - код 4157 - бела
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Код B126 - кафеава
  Код B126 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 6163
  Комплет - код 6163
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Код B156 - црна
  Код B156 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 6867 - црна
  Фустан - код 6867 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Џемпер - код 2725 - шарена
  Џемпер - код 2725 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 3698 - темно сина
  Фустан - код 3698 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71