-40%

Тренерки-долен дел - код 4 - црна

Нема на залиха
SKU
8448
-40%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4572 - окер
  Фустан - код 4572 - окер
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 2. Блуза - код 6182 - окер
  Блуза - код 6182 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 3. Фустан - код 4571 - кремова
  Фустан - код 4571 - кремова
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 4. Код HS-1009 - црвена
  Код HS-1009 - црвена
  Special Price ден 1.275,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 5. Кошула - код 8789 - пудра
  Кошула - код 8789 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Блуза - код 825 - путер зелена
  Блуза - код 825 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Јакна - код 794 - виолетова
  Јакна - код 794 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Комбинезон - код 6633 - црна
  Комбинезон - код 6633 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Кратки панталони - код 4747 - пудра
  Кратки панталони - код 4747 - пудра
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 10. Блуза - код 975 - црвена
  Блуза - код 975 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71