-40%

Тренерки-долен дел - код 5 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
8449
-40%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4426 - црна
  Блуза - код 4426 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Блуза - код 912 - небесно сина
  Блуза - код 912 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Кардиган - код 9944 - циклама
  Кардиган - код 9944 - циклама
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Дуксер - код 5959 - 4 - цветна
  Дуксер - код 5959 - 4 - цветна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Блуза - код 4616 - корали
  Блуза - код 4616 - корали
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Код AC-1009 - сиво
  Код AC-1009 - сиво
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 7. Јакна - код 9461 - кафеава
  Јакна - код 9461 - кафеава
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 8. Кардиган - код 2278 - црна
  Кардиган - код 2278 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 6561 - зелена
  Блуза - код 6561 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Комплет - код 334 - светло сина
  Комплет - код 334 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71