-40%

Тренерки-долен дел - код 7 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
8451
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Фустан - код 8391 - црна
  Фустан - код 8391 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 6388 - бело
  Тренерки - код 6388 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фармерки - код 4275 - 1 - црна
  Фармерки - код 4275 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Код B272 - црна
  Код B272 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Боди - код 3322 - 1 - бело
  Боди - код 3322 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 138 - кремова
  Фустан - код 138 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Сукња - код 2344 - 1
  Сукња - код 2344 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 2065 - црвена
  Блуза - код 2065 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Дамска риза в червено - код 7482
  Кошула - код 7482 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71