-62%

Тренерки - код 03 - 3 - темно сина

Нема на залиха
SKU
7424
-62%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4475 - темно сина
  Фустан - код 4475 - темно сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Комплет - код 4432 - црна
  Комплет - код 4432 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 3. Код LS563 - црвена
  Код LS563 - црвена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Блуза - код 5641 - путер зелена
  Блуза - код 5641 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 0489 - окер
  Фустан - код 0489 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 1429 - светло сина
  Фустан - код 1429 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 4093 - розова
  Фустан - код 4093 - розова
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 8. Блуза - код 496 - 6
  Блуза - код 496 - 6
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Код 2228 - небесно сина
  Код 2228 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Блуза - код 912 - кафеава
  Блуза - код 912 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71