-37%

Тренерки - код 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
8192
-37%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 0651 - 2
  Код 0651 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Кошула - код 1417 - 3 - ментол
  Кошула - код 1417 - 3 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 138 - кремова
  Фустан - код 138 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 1714 - сиво
  Фустан - код 1714 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Блуза - код 093 - шарена
  Блуза - код 093 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Палто - код 413 - борда
  Палто - код 413 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код Р44 - црна
  Код Р44 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Маица - код 4361 - бело
  Маица - код 4361 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71