-50%

Тренерки - код 2 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
7939
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 4261 - бело
  Маица - код 4261 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Дамска тениска с ефектен гръб в синьо - код 4515
  Маица - код 4515 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Код P97 - борда
  Код P97 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Спортски комплет - код 5855
  Спортски комплет - код 5855
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фармерки - код 3142 - сина
  Фармерки - код 3142 - сина
  Најниско MKD 956,71
 6. Фустан - код 1822 - 1 - црна
  Фустан - код 1822 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Комплет - код 8884 - 1 - шарена
  Комплет - код 8884 - 1 - шарена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Тренерки - код 11623 - бело
  Тренерки - код 11623 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 3320 - светло сина
  Фустан - код 3320 - светло сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 4155
  Блуза - код 4155
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71