-37%

Тренерки - код 2 - 2 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
7936
-37%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6113 - циклама
  Фустан - код 6113 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 1316 - бело
  Блуза - код 1316 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Код B292 - борда
  Код B292 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Спортски комплет - код 1767 - црна
  Спортски комплет - код 1767 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Сако - код 6919 - црна
  Сако - код 6919 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Блуза - код 11565 - црвена
  Блуза - код 11565 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Топ - код 2668 - путер зелена
  Топ - код 2668 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Код HS-98101 - црна
  Код HS-98101 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Тренерки - код 4306
  Тренерки - код 4306
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 10. Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Блуза - код 2899 - 2 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71