-37%

Тренерки - код 2 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
8193
-37%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5766 - 1 - црна
  Блуза - код 5766 - 1 - црна
  Најниско MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Сукња - код 7451 - путер зелена
  Сукња - код 7451 - путер зелена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 3. Комплет - код 5356 - црна
  Комплет - код 5356 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Блуза - код 9296 - црна
  Блуза - код 9296 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Фустан - код 7099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Тренерки - код 869 - кафеава
  Тренерки - код 869 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Код B13
  Код B13
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 4519 - виолетова
  Блуза - код 4519 - виолетова
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Фустан - код 1426 - светло сива
  Фустан - код 1426 - светло сива
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71