Тренерки - код 292 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
97-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3336 - црвена
  Фустан - код 3336 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1317 - небесно сина
  Фустан - код 1317 - небесно сина
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код 6353
  Код 6353
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Туника - код 202 - бела
  Туника - код 202 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Кошула - код 1167 - црна
  Кошула - код 1167 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Код AC-1012 - жолта
  Код AC-1012 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 546 - виолетова
  Фустан - код 546 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 8366 - 4 - шарена
  Фустан - код 8366 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код YF - D2025 - кремова
  Код YF - D2025 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71