Тренерки - код 292 - 3 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
103-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в светлорозово с надпис - код 4318
  Маица - код 4318
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 8162 - 2 - црна
  Блуза - код 8162 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код YF - D2025 - кафеава
  Код YF - D2025 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 4350
  Комплет - код 4350
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 2635 - црна
  Блуза - код 2635 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Комбинезон - код 0199
  Комбинезон - код 0199
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комбинезон - код 0199 - сиво
  Комбинезон - код 0199 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код B270 - црвена
  Код B270 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Комплет - код 98796 - тиркизна
  Комплет - код 98796 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Маица - код 918 - бела
  Маица - код 918 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71