Тренерки - код 292 - 4 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
85-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Стилен дамски гащеризон в черно - код 2137
  Комбинезон - код 2137 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Фустан - код 939 - црвена
  Фустан - код 939 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 8122 - 1 - бело
  Фустан - код 8122 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код B530 - ментол
  Код B530 - ментол
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Розова тениска с надпис - код 2517
  Маица - код 2517 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Код CK3315 - златно
  Код CK3315 - златно
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Боди - код 4637 - црна
  Боди - код 4637 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Фустан - код 8808 - сиво
  Фустан - код 8808 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Спортски комплет - код 2553 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 2553 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71