Тренерки - код 307 - 1 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37854-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 2576 - 3 - црна
  Топ - код 2576 - 3 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 8291 - сиво
  Фустан - код 8291 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска свободна тениска в светлосиньо - код 0589
  Маица - код 0589 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 2286 - црна
  Фустан - код 2286 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Дамска тениска в черно с принт - код 6596
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамска тениска в бяло с V-образно деколте - код 1705
  Маица - код 1705 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Елегантен дамски топ в цвят тюркоаз - код 6869
  Топ - код 6869 - 2 - тиркизна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Къс дамски топ в цвят пудра - код 2910
  Топ - код 2910 - пудра
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 2856 - црвена
  Фустан - код 2856 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 0399 - бело
  Блуза - код 0399 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71