Тренерки - код 307 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37921-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ бюстие в бяло - код 2541
  Топ - код 2541 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Код B528 - ментол
  Код B528 - ментол
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комбинезон - код 7701 - црвена
  Комбинезон - код 7701 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамско спортно долнище в черно - код 11719
  Тренерки-долен дел - код 11719 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 5932 - борда
  Блуза - код 5932 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски дънки в синьо с кант - код 6486
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Код B398 - борда
  Код B398 - борда
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71