-35%

Тренерки - код 307 - бела

Нема на залиха
SKU
37889
-35%
Special Price ден 1.044,00 Регуларна цена ден 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 832 - сина
  Фустан - код 832 - сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Фустан - код 6868 - жолта
  Фустан - код 6868 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 5061 - небесно сина
  Фустан - код 5061 - небесно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Блуза - код 4400 - путер зелена
  Блуза - код 4400 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Код AC-1027 - црна
  Код AC-1027 - црна
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 6. Фустан - код 6964 - бело
  Фустан - код 6964 - бело
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 7. Кардиган - код 8821 - темно сина
  Кардиган - код 8821 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Блуза - код 1193 - црна
  Блуза - код 1193 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Комплет - код 8181 - црна
  Комплет - код 8181 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 10. Код YF - D2025 - црна
  Код YF - D2025 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71