-50%

Тренерки - код 311 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40819
-50%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 23 % еластан - 7 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 11987 - розова
  Тренерки - код 11987 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тренерки - код 1236 - розова
  Тренерки - код 1236 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки - код 2625 - розова
  Тренерки - код 2625 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 9054 - бела
  Блуза - код 9054 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 6838 - црна
  Фустан - код 6838 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 12950
  Фустан - код 12950
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 3
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 0936 - црна
  Блуза - код 0936 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Топ - код 11933 - бела
  Топ - код 11933 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Къс дамски топ рипс в черно - код 1265
  Топ - код 1265 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Дамски комплект потник и панталон в светлосиньо с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Комплет - код 4652 - бело
  Комплет - код 4652 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71