-51%

Тренерки - код 311 - 3 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41093
-51%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Тренерки - код 6388 - сиво
  Тренерки - код 6388 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Тренерки - код 1556 - 3 - црна
  Тренерки - код 1556 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 9320 - розова
  Спортски комплет - код 9320 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Свободна дамска риза в червено - код 3110
  Кошула - код 3110 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Елегантен дамски топ в светлосиньо - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 2410 - 2 - црна
  Топ - код 2410 - 2 - црна
  MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамска риза в бордо с ръкави от тюл - код 0633
  Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 5525 - борда
  Блуза - код 5525 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 5582 - бело
  Блуза - код 5582 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Къс дамски топ с връзки в черно - код 11777
  Топ - код 11777 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Свободна дамска риза в бяло - код 3110
  Кошула - код 3110 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 5263
  Блуза - код 5263
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71