-29%

Тренерки - код 320 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40859
-29%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 1.972,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 2410 - 2 - црна
  Топ - код 2410 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 8809
  Фустан - код 8809
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Комбинезон - код 7784 - црна
  Комбинезон - код 7784 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Блуза - код 9989 - жолта
  Блуза - код 9989 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 2473 - 2 - црна
  Фустан - код 2473 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Маица - код 6596 - црна
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамски сет от три части в лилаво - код 5069
  Комплет - код 5069 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 8. Дамски комплект къс топ и пола в бежово - код 11626
  Комплет - код 11626
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 0286 - пудра
  Фустан - код 0286 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71